Jak rezerwować

Oferty turystyczne dostępne na stronie www.voyage.info.pl można zarezerwować na dwa sposoby.

 

Pierwszy to rezerwacja telefoniczna dokonana za pośrednictwem osoby z Biura Podróży Voyage. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji o wybranej ofercie m in. o kraju, hotelu,

dostępnych terminach, ubezpieczeniu oraz o wybranym organizatorze. Nasi konsultanci również przekażą Państwu Warunki Uczestnictwa w imprezach turystycznych wybranego organizatora.

 

Drugi to rezerwacja poprzez stronę, po wcześniejszym wybraniu oferty w systemie rezerwacyjnym MerlinX.:

 

1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki (np. kraj, termin, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itp.) określ jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

 

2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Wypełnij formularz, który jest ostatnim krokiem z Twojej strony. Jednakże proszę zwrócić uwagę, że nie jest to wiążące zablokowanie miejsc. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji e-mail z tą informacją trafia do naszego biura.

 

3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po otrzymaniu e-maila z Twoją wstępną rezerwacją nasi konsultanci niezwłocznie się z Tobą skontaktują w celu dokonania wszelkich formalności, aby miesca „przyblokować” lub wiążąco je zarezerwować.

 

4. Podpisz umowę – jeżeli zdecydujesz się sfinalizować transakcję wybierz sposób w jaki chcesz podpisać umowę (dokumenty możemy wysłać e-mailem, faksem lub spotkać się osobiście u nas w biurze). Możemy je również wysłać tradycyjną pocztą pod wskazany adres.

 

5. Dokonaj opłaty – na podany w umowie nr konta przelej ustaloną kwotę za wyjazd lub dokonaj wpłaty gotówką w siedzibie biura.

 

6. Potwierdzenie rezerwacji – po zakończeniu transakcji otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji oraz dokumenty potrzebne podczas podróży (bilety lotnicze, vouchery hotelowe, potwierdzenie ubezpieczenia itp.). Z tymi dokumentami udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

 

7. Dwa dni przed podróżą – wtedy skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wakacji.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (tel. 422155545 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), a chętnie udzielimy wszelkich informacji.

 

Uwaga:

Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną ofertę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenia rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej oferty będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa danego organizatora.

 

Dostępny na naszej stronie moduł systemu MerlinX służy wyłącznie jako przeglądarka ofert turystycznych oraz do dokonywania wstępnych, niezobowiązujących rezerwacji tych ofert.

Nie jest to moduł bezpośredniej sprzedaży internetowej.